Calamus fortior gladio

logo PRACOWNI logo PRACOWNI
przycisk Start w kształcie pióra/stalówki: ogólne informacje o portalu przycisk O firmie w kształcie pióra/stalówki: informacje o firmie przycisk Realizacje w kształcie pióra/stalówki: informacje o zrealizowanych zleceniach przycisk Usługi w kształcie pióra/stalówki: jakie prace można zlecić firmie przycisk Materiały w kształcie pióra/stalówki: materiały do wykorzystania w edycji tekstów przycisk Ebooki w kształcie pióra/stalówki: ebooki w formacie pdf i epub do zamówienia przycisk Antykwariat w kształcie pióra/stalówki: wykaz książek antykwarycznych przycisk Zamówienia w kształcie pióra/stalówki: zamówienia usług, materiałów edytorskich, ebooków, książek antykwarycznych przycisk Kontakt w kształcie pióra/stalówki: kontakt z firmą

logo Z tej strony można zamawiać w PRACOWNI zarówno usługi, jak i produkty.

logo Jeśli chodzi o usługi, to nie podaje się na portalu żadnych cen z tej prostej racji, że są one uzależnione od materiałów wyjściowych czy docelowych zadań. Przy każdym ewentualnym zleceniu należy skontaktować się z PRACOWNIĄ, korzystając z danych podanych na stronie KONTAKT.

logo Produkty można zamawiać za pomocą POCZTY ELEKTRONICZNEJ bądź ZBIORCZEGO FORMULARZA ZAMÓWIENIA, dostępnych z tej strony, bądź za pomocą FORMULARZY ZAMÓWIEŃ materiałów edytorskich, e-bookówksiążek antykwarycznych, dostępnych ze stron MATERIAŁY, E-BOOKI i ANTYKWARIAT.

logo Zamówione produkty PRACOWNIA dostarcza on-line lub przesyłką poleconą bądź pobraniową na płytach CD w przypadku materiałów edytorskich i e-booków, a w przypadku książek antykwarycznych - przesyłką poleconą bądź pobraniową. W związku z tym należy przy każdym zamówieniu jakiegokolwiek produktu podać dane osobowe i adresowe, które będą wykorzystywane w PRACOWNI jedynie w celu zrealizowania zleceń.

logo Podane ceny produktów uwzględniają koszt produktu dostarczonego on-line. W przypadku innych form dostarczenia produktu do podanych cen należy doliczyć koszt przesyłki poleconej bądź pobraniowej według taryf Poczty Polskiej.

logo Po złożeniu zamówienia na materiały edytorskie i e-booki oraz określeniu w zamówieniu sposobu ich dostarczenia on-line lub przesyłką poleconą PRACOWNIA wyśle potwierdzenie przyjęcia zamówienia wraz z numerem zamówienia i wyliczoną kwotą należną do wpłacenia na podane konto PRACOWNI. Realizacja zamówienia nastąpi bezpośrednio po otrzymaniu potwierdzenia wpłynięcia na konto PRACOWNI należnej kwoty. W przypadku wyboru dostarczenia produktu przesyłką pobraniową PRACOWNIA potwierdzi przyjęcie zamówienia i bezzwłocznie przystąpi do jego realizacji

logo Ewentualne reklamacje należy składać POCZTĄ ELEKTRONICZNĄ bądź w formie pisemnej na adres PRACOWNI. Nie uwzględnia się zwrotów materiałów edytorskich i e-booków, a jedynie książek antykwarycznych do 10 dni od daty ich dostarczenia.


przycisk Start w kształcie kałamarza: ogólne informacje o portalu przycisk O firmie w kształcie kałamarza: informacje o firmie przycisk Realizacje w kształcie kałamarza: informacje o zrealizowanych zleceniach przycisk Usługi w kształcie kałamarza: jakie prace można zlecić firmie przycisk Materiały w kształcie kałamarza: materiały do wykorzystania w edycji tekstów przycisk Ebooki w kształcie kałamarza: ebooki w formacie pdf i epub do zamówienia przycisk Antykwariat w kształcie kałamarza: wykaz książek antykwarycznych przycisk Zamówienia w kształcie kałamarza: zamówienia usług, materiałów edytorskich, ebooków, książek antykwarycznych przycisk Kontakt w kształcie kałamarza: kontakt z firmą